Domů >> Zprávičky

Zprávičky

17. srpna

Po remíze 0:0 s Karabachem zůstavají šance na postup otevřené

Opatrný, defenzivně laděný zápas nepřinesl žádnou branku, což nám do odvety vyhovuje asi více než domácím.

9. srpna

Plzeň porazila 2:1 Šeriff Tiraspol a v play-off Ligi mistrů narazí na Karabach

Plzeň to dokázala o bude bojovat o Ligu mistrů! I napodruhé porazila Plzeň svým oblíbeným výsledkem 2:1 Šeriff Tiraspol.

2. srpna

Plzeň obrátila nepříznivý výsledek a po výhře 2:1 nad Šeriffem Tiraspol má blízko k postupu z 3. předkola Ligy mistrů

Cenné vítězství 2:1 na soupeřově hřišti díky penaltovému gólu Chorého a hlavičce Buchy.

26. července

Jednoznačná výhra 5:0 nad HJK Helsinky znamená jistotu evropských pohárů

Pohodový zápas nás udržuje v boji o Ligu mistrů a zároveň dává jistotu evropských pohorů pro letošní rok. Zároveň také cca 70 mil Kč do kasy, což je velmi důležité po chudých letech.

20. července

Vítězství 2:1 v Helsinkách přináší naději do odvety

První soutěžní zápas nové sozóny Viktorka zvládla, díky proměněné penaltě Chorého a přesné Kopicově trefě si odvážíme vítězství 2:1.

28. srpna

Prohra 0:3 po prodloužení s CSKA Sofia znamená letošní pohárový konec

Málokdo nepostoupí s vedením 2:0 po prvním zápase. Nám se to podařilo. I když jsme hráli chvíli v prodloužení přesilovku, i tak jsme inkasovali.

19. srpna

Vítězství 2:0 nad bulharským CSKA Sofia je hodně nadějné do odvety

Vydařené utkání, kde se podařilo herní převahu zužitkovat díky dobré ofenzivní práci Řezníka a následným dvěma dorážkám.

12. srpna

Vydřený postup díky výhře 4:1 na penalty

Opět mizerný zápas s infarktovým a šťastným koncem. Ještě v 85. minutě nám chyběly alespoň k prodloužení dva góly.

5. srpna

Překvapivá prohra 2:4 ve Walesu s domácími The New Saints

Hrůzostrašný zápas, kdy se povedlo debakl 0:4 zmírnit až v posledních minutách.

29. července

Vítězství nad Dynamem Brest i v odvetě a opět 2:1

Poklidná odveta a opět vítězství 2:1. Největší problémy nakonec způsoboval nepříjemný vítr.